Örgü Modelleri ve Modası

Örgü Bluz Modelleri ve Modası

24.04.2020
125
Örgü Bluz Modelleri ve Modası

En Güzel Örgülü Bluz Modelleri ve Resimleri

El örgüsü bluz modellerini seviyorsanız aşağıdaki galerimizde tam size göre. Şık ve birbirinden güzel örgü bluz modelleri galerimizde resimler halinde sizin için birçok farklı model türleri ile sunulmaktadır.

İşin renk boyutunu kendi tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz ve verilen resimler tek bir mevsime bağlı olan bluz modelleri olmamakla beraber farklı mevsimlere uygun ve çeşitli şekiller de şık ve güzel bluz modelleri bulunmaktadır.

Pastel ve duru renkler gibi tarzlar için ip kullanım sayısını veyahut yün çeşitlerini sevdiğiniz el işi bluz modelleri için ayarlayabilmektesiniz.

Tığ ile seçip beğenerek yapabileceğiniz oldukça fazla şık güzel bluz modelleri bulunmaktadır.
Pamuk, Angora, Kaşmir tarzı ipli veyahut örgülü yünleri de seçimlerinizin arasına alabilirsiniz. Geniş ve dar olan bluz türleri içinde birçok farklı bluz modelleri yer almaktadır.

 

Ayrıca güzel bluz modelleri galerimizde gömlek ve tişörtlere çok yakışan çapraz kullanımlı hırka görünümüne sahip olan örgülü bluz modelleri de yer almaktadır. İnanın bize bluzlar size çok yakışacaktır. Ve bununla beraber rahat oldukları için birçok modelleri günlük kullanım için birebirdir

 

El örgülü bluz modelleri için üzerlerine farklı çeşit de süsleme ve uygulamalar yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, Elinizde bulunan kumaş, güderi veya deri ile çeşitli kombinler yaratabilirsiniz.

Ayrıca gene elinizde bulunan tığı da kullanarak çeşitli süslemeler de yapabilirsiniz.

Yapacağınız modelleri için mutlaka kendinize bir plan yapınız. Size olan tavsiyemiz ise yaz için uygun olan örgülü bluz modellerini yapmaya başlamanız olacaktır.

Malum baharın ortasına geldik ve yaz aylarına da pek bir şey kaldığı söylenemez öyle değil mi?

Örgü  Bluz Modelleri Resimleri

Kış aylarına daha olsa da tığ ve şişleri kullanarak yapılan el örgü bluz modelleri de popüler olup gittikçe popüler olmaya devam etmektedirler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.