Örgü Erkek Hırka Modelleri

Örgü Erkek Hırka Modelleri
28 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 20 kez okundu.

Örgü modellerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Bu sefer örgü erkek hırka modelleri ile birlikte olacağız. Yine siz değerli örgü sever ziyaretçilerimiz için birbirinden güzel el örgüsü erkek hırka modellerinden oluşan bir sayfa hazırladık. Galerimizde neler yok ki? Beğeneceğinizi ümit ediyoruz.

Erkek örgü hırka modelleri 2017 ve 2018 yılından başlayan popülerliğini 2019 yılında da devam ettiriyor. Zaten örgü hırkaların örgü kategorisinde her daim popüler olduğu bir gerçek. Örgü erkek hırkası da örgüden hırka tercih eden erkeklerin bir numaralı tercihi olma özelliğini sürdürüyor.

2019 yılının el örgü erkek hırka modellerine şöyle bir göz gezdirdiğimizde çok güzel modeller bizleri bekliyor. Asker yeşili tonlarının ağırlıklı olduğu erkek hırkaları bir başka karizmatik görünüyor. Renk olarak asker yeşilini takip eden gri örgü erkek hırkalarında olmazsa olmaz renklerin başında yer alıyor.

Tek tek bütün modelleri sayacak olursak galerimizi incelemeye geçemeyiz. O yüzden bir an önce birbirinden güzel el örgüsü erkek hırkası modellerinden oluşan galerimizi incelemeye geçelim. Yorumlarımıza daha sonra devam ederiz.

100 Çeşit Tamamı Örgü Erkek Hırka Modelleri Galerisi

Galerimizi gördük. Tam 100 adet örgü işi erkek hırka modellerini inceledik. Giriş bölümünde erkekler için örgü hırka modelleriyle ilgili yorumlarımıza devam edebiliriz. Her çeşit, her model örgü erkek hırkasına yer vermeye çalıştık. Umarız beğendiniz.

Örgü hırka modelleri erkek, kadın, çocuk, bebek demeden herkesin çok sevdiği oldukça kullanışlı bir kıyafettir. Erkeklere ise örgü hırkalar bir başka yakışıyor. Sizi bilmiyoruz ama biz örgü erkek hırka modelleri ismini verdiğimiz bu sayfamızdaki erkek hırkası modeli arasından seçim yapmakta zorlandık.

El Örgü Erkek Hırka Modellerinde Öne Çıkan Modeller

Fakat bazı modeller var ki diğer hırkalara nazaran kendini bir adım öne çıkarıyor. El örgüsü yetişkin erkek hırka modelleri galerisinde önce çıkan örgü hırkaları sayacak olursak, giriş bölümünde dediğimiz gibi asker yeşili ve gri tonlarının yanı sıra koyu mavi erkek hırkası göze çarpan örneklerden sadece biri.

Saç örgülü erkek hırkası modeli de bizim çok hoşumuza gitti. Ayrıca bol kalıp geniş örgü erkek hırka modelleri, düz örgü modeli ile örülen erkek hırkaları, yaşı biraz ilerlemiş erkekler için açık kahve rengi ve tonlarının ağırlıkta olduğu hırka modelleri bizim ilk bakışta dikkatimizi çeken modellerden oldu.

Genç erkekler için kolay örülen yani düz örgü ile örülen tek renk hırkalara ne dersiniz. Oldukça karizmatik duruyor değil mi? Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın. Hep biz kendi görüşlerimizi söyledik. Erkek hırka modelleri ile ilgili sizin de söyleyecekleriniz vardır. Öyle değil mi?

Her türlü görüş, düşünce, öneri, istek ve şikayetlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeyi ihmal etmeyin Bu sayfamızdaki örgü erkek hırka modelleri ve anlatımlı hırka yapılışları ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Örgü Erkek Hırkası ve Daha Fazlası İçin Bizi Takip Edin

Bir başka örgü modelleri konulu sayfamızın daha sonuna gelirken tekrar hatırlatmakta fayda görüyoruz. pofuduk.net ailesi olarak gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz. Her geçen gün ailemize yeni üyeler katılıyor. Birbirinden güzel örgü erkek hırkası modeli ile birlikte olduğumuz bu sayfamız gibi diğer sayfalardan ilk siz haberdar olmak isterseniz bizimle irtibatta kalın.

Bu arada örgü bebek hırkası modelleri sayfamızı da ziyaret etmeyi unutmayın!

Etiketler: el örgüsü erkek hırka modelleri ve örnekleri, düz örülen kolay hırka, el örgüsü cepli erkek hırkası, el örgüsü güzel hırka modelleri erkek hırkası, el örgüsü uzun erkek hırka örnekleri beyaz, el yapımı erkek hırkası modeli klasik örnek, en güzel el örgü hırka modelleri, en güzel fermuarlı erkek hırkaları, erkek hırka modelleri v yakalı klasik erkek hırkası, erkek örgü işi hırka modelleri desenli erkek hırkası,

Erkek örgü hırkası 2018 modası, erkek el örgü hırkaları resimleri, erkekler için örgü hırka örnekleri, fermuarlı örgü hırka modelleri, genç erkek fermuarlı dik yakalı örgü hırka modeli, genç erkekler için örgü hırka genç kız örme kazak modeli, genç erkek için örgü hırka modelleri yandan çift burgulu,

Gofret örneği yapımı dar kalıp örgü erkek hırkasi, geniş yakalı genç erkek örgü hırkası resmi, hakim yaka örgü modelleri erkek hırkası, hakim yakalı karışık renkli erkek hırkası, ince erkek örgü hırkaları

Kaynak: Ravelry, Etsy, Garnstudio

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git