Örgü Modelleri ve Modası

Örgü Saç Bandı Modelleri ve Modası

Örgü Saç Bandı Modelleri ve Modası

Saç aksesuarları için harika olan saç bantları, moda için vazgeçilmezken aynı zamanda kişiyi estetik bir görünüme kavuşturmaktadır. Sağlığımız için de iyi bir aksesuar olan saç bantları kullandığımız zaman saçımızın öne doğru gelmesi fazla sıkıştırılmayı önlediği için saçların dökülmesine engel olmaktadır. Aşağıda sizin için hazırladığımız galerideki resimleri inceleyerek kendiniz için uygun bir örgülü saç bandı modelleri bulabileceğinize inanıyoruz.

En Güzel Örgülü Saç Bandı Modası ve Modelleri

Örgülü saç bandı modelleri, piyasada yapılmış olan malzemelere göre çok farklı şekillerde bulunabilmektedir.

Eğer isterseniz hazır bir şekilde sevdiğiniz bir modeli alabilirsiniz. Fakat el emeği ile bu işi yapmak istiyorsanız galerimizde modasını kaybetmemiş olan örgülü saç bandı modelleri bulunmaktadır. İçlerinden sevdiğiniz bir modeli seçip, örmeye başlayarak kendinize veya yakınlarınıza hediye olarak verebilirsiniz. Sonuçta el emeği ile yapıp verdiğimiz hediye bir başkadır öyle değil mi?

Eğer sadece örgülü bir model istemiyorsanız ve alanınızı biraz genişletmek istiyorsanız o zaman size kalın bantlı, ince bantlı ve fiyonklu gibi bazı saç bandı modellerini öneri olarak bulunabiliriz. Kalın bantlılar, havaların soğuk olduğu zaman kullanımı uygun olan bir bant modelidir.

Bu modelde saçlarınızın toplanabilip, kulaklarınız kapanabildiği için ve kalın olduğu için başınızı soğuklara karşı koruyabilirsiniz. Bu modelde kafanızın büyüklüğü önem taşımaktadır.

Bu yüzden örmeye başlamadan önce kendinizin veya öreceğiniz kişinin kafasının büyüklüğünü de hesaba katıp ondan sonra örmeye başlamanız önemlidir. Ayrıca bu modelde süsleme amaçlı üzerine tığ ile yapılan gül veya çiçekleri de dikebilirsiniz.

Fiyonklara bakacak olursak örgü işlerinde çok şık ve hoş duran bir saç bandı model türüdür. Eğer Retro tipi bir tarzda saç bandı örmek istiyorsanız önerebileceğimiz en iyi model fiyonklu olanlar olacaktır.

Örgü Saç Bandı Modelleri Resimleri Galerisi

Eğer kalın bant modelleri gibi soğuktan korunmak gibi bir niyetiniz yoksa sadece şık bir görünüm elde etmek amaçlı aksesuar takıyorsanız ince saç bandı modelleri sizin için harika olacaktır.

Zincir şekline benzeyecek bir biçimde örülen ve süsleme amaçlı çiçekler kullanılan ince bantlı saç modelleri de sizin için bir tercih sebebi olabilir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.