Örgü Modelleri ve Modası

Örgü Yazlık Tunik Modelleri ve Modası

18.04.2020
129
Örgü Yazlık Tunik Modelleri ve Modası

Bahar aylarına geldik ve şu an ortasındayız, bununla beraber yaz aylarına da pek bir şey kaldığı söylenemez. Yaz sezonu yaklaştı ve moda sektöründe de ufak hareketlenmeler olmaya başladı. Sahillerde bikini ile dolaşırken üzerinize el işi örgülü yazlık tunik modellerinden giymeye ne dersiniz?

Bazı kadınlar yaz için örgü modelleri aramaya çoktan başladı. Eğer sizde örgü yapmaya niyet ettiyseniz galerimizde sizi oldukça şık gösterecek birbirinden güzel  yazlık örgü tunik modelleri bulunmaktadır. Bazı örgü işleri kadar kolay olmasa da biraz daha fazla çaba ve el emeği ile sizde üstesinden gelerek güzel işler çıkarabilirsiniz.

Örgülü Yazlık Tunik ve Yazlık Elbise Modası

 Galerimiz de beğenebileceğinizi umduğumuz birçok farklı modeller olmasıyla beraber sizde kendiniz veya sevdikleriniz için en azından bir tane yapabilirsiniz. Yapımı fazla basit değil fakat dediğimiz gibi yeterli ilgiyi gösterebilirseniz neden yapamayasınız öyle değil mi? Örgülü yazlık tunik modelleri yapılırken zaten genelde tığ kullanıldığı için o kadar zorlanılacağını düşünmemekteyiz.

Ayrıca yanlış anlaşılmasın sadece tığ kullanılmamaktadır. Şiş ile yapılan birçok örgü modeli de bulunmaktadır ancak galerimizde yalnızca örgülü olan modeller bulunmaktadır.

Havalar ısınıyor ve yaz aylarına gelmemize çok az kaldı öyle değil mi? Bunun anlamı da yaz sezonunun yaklaşmasıdır. Kendinize tığ ile yazlık örgülü elbise modelleri yapmaya ne dersiniz? Örgülü yazlık elbise modelleri birçok kadının dikkatini çekmekte olmasıyla beraber, yılın 2020 olmasına rağmen hala modasını kaybetmeyen harika bir kıyafet seçimidir. 

Havaların sıcak olduğu aylarda örgü işlerinde bir duraksama olmaktadır. Ancak biz sizler için durmadık ve galerimizde size ilham vereceğini düşündüğümüz birçok model resimleri yayınladık. Bu şık modelleri örerek tatile gittiğinizde sahil kenarlarında veya sıradan günlük hayatınızda tunik şeklinde giyebilirsiniz. Ayrıca sadece kendinize değil ailenize veya sevdiğiniz yakınlarınıza da bu modellerden örebilirsiniz. Sonuçta el emeği ile yapılan hediye bir başkadır öyle değil mi? Eminiz ki örerken geçireceğiniz her bir zamana değecektir. 

Tığ işi ile yapabileceğiniz badem, motifli ve trabzanlar gibi çok güzel ve yapılması kolay olan modeller bulunmaktadır. Üstelik bu tür modelleri birçok ünlü kadınlarda tercih etmektedir. Eğer yapmaya niyetlendiyseniz artık bir an önce yapım aşamasına geçelim öyle değil mi? Ancak başlamadan önce kullanacağımız ip türünü de seçerken özen göstermemiz gereklidir.

Yazlık Örgü Tunik Modelleri Resimleri Galerisi

Yapacağınız örgü için tavsiyemiz renkli, mersersize, keten,  dantel ve pamuklu iplikler kullanmanız olacaktır. Tüm bunlar hazırsa artık başlamamamız için bir neden yok demektir. Umarım yazımız sizin için faydalı olmuştur hepinize bol şans dileriz !

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.